Warsztaty Systemy - Warszawa 12/05/2018 r

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY SYSTEMY W WARSZAWIE 

Termin: 12 maj 2018 r. (sobota) zapraszamy na kolejne (ósme) spotkanie z rosyjskimi i słowiańskimi systemami walki w sezonie treningowym 2017/2018.

 

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 112 przy ul. Zaułek 34 (jednorazowa zmiana miejsca warsztatów) , start: godz. 9.00

Instruktorzy prowadzący: instruktorzy Systema Mazowsze oraz Systema Poland


Warsztaty nasze, mają charakter otwarty, każdy niezależnie od wieku, stanu kondycji i umiejętności może do nas dołączyć. Wszyscy, którzy wezmą udział w cyklu 10 warsztatów otrzymają certyfikat ukończenia.

Zainteresowanym zapewnimy po zakończeniu cyklu spotkań możliwość kontynuacji współpracy
– aż do samodzielnego prawa prowadzenia zajęć włącznie. Istnieje możliwość ukończenia Kursu instruktora Systemy z akredytacją Systema Poland. Cykl szkoleń skierowany jest zarówno dla osób początkujących jak również praktykujących już Systeme.

Godz. od 9.00 do 12.00
Koszt: 100 zł
Kontakt i informacje: 739098871 ; systemapoland@gmail.com

Zapisy do dnia 10/05/2018 r.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na w/w maila. Serdecznie zapraszamy !!!

www.systemapoland.pl

O nas

Sistema to rosyjski system walki stworzony na potrzeby wojska, jednostek specjalnych, agentów ochrony najwyższego szczebla itd. Rosyjskie źródła utrzymują, iż Sistema ma swoje korzenie w tradycji, kulturze i folklorze Rosji oraz jej krajów peryferyjnych, jednak do tezy tej, należy się odnosić ze zdrową rezerwą.

Dziedziną mającą główny wpływ na rozwój teorii systemy była biomechanika ruchu człowieka, a zwłaszcza Teoria Zręczności Bernsztajna....